AUTOALARM PANDORA

Chcete v zimě nasednout do vyhřátého vozidla nebo si v létě před jízdou vychladit váš vůz a zároveň mít Váše auto maximálně zabezpečené?

Tak k tomuto účelu Vám můžeme nabídnout autoalarm Pandora, který je toto všechno schopen a mnoho víc. Ten pocit když si v zimě ráno u snídaně nastartujete Vaše auto na dálku mobilní aplikací a pak už řídíte jen v tričku, nebo v horkém létě si auto před jízdou krásně vychladíte. Už nebudete muset uvažovat například o nezávislém topení za 35 000 kč protože Pandora nastartuje motor samotného vozu a ten se pak postará o nahřátí nebo vychlazení – vše je jednoduché, praktické a rozhodně úsporné.

Zabezpečení vozidla je ale na prvním místě.

A i přesto že se zrovna vaše auto nahřívá před odjezdem, nebo je zaparkované v tmavé ulici Pandora dále Vaše auto střeží naplno. Nepřestává sledovat otevření dveří, pohyb uvnitř vozidla, náklon a polohu celého vozu, rušení GSM a GPS signálu je velice odolné . Systém je tak propracovaný že i když Vám někdo odjede s vozidlem třeba i s vašim klíčkem auto můžete na dálku zastavit přes mobilní telefon . A i v případě že Vám odjede s klíčkem i s vašim mobilním telefonem nebo celou taškou auto můžete zastavit třeba zapůjčeným telefonem od kamaráda. Polohu vozidla vidíte přes souřadnice ke kterým máte dále přístup jen vy.

Autoalarm Pandora ELITE1
Autoalarm Pandora

Důležité vlastnosti autoalarmu Pandora:

  • Nemožnost překonání šifrovacích algoritmů při kopirování signálů odjištění a zajištění vozu. Použití velice složité metody používané v kosmu.
  • Sledování přesné pozice vašeho vozu v mobilní aplikaci i kdyby třeba vůz někdo naložil na odtahové vozidlo.
  • Chytry dálkový start, nahřátí nebo vychlazení vozidla bez dokupování dalších zařízení jako třeba nezávislého topení. Šetříte tak peníze a další servis i zatížení vozu.
  • Aplikace ve Vašem smartphonu Vám prozradí další velice užitečné informace jako je stav hladiny paliva v nádrži, sledování teploty motoru a interiéru, napětí na autobaterii, polohu vozu, stav dveří,kapoty,kufru.
  • Sledování teploty interiéru

© Bauer Computer - Vaše inteligentní internetová prezentace 2022