Úsporné technologie Jablotron

Montujeme úsporné technologie Jablotron Living technology.

Žijte ve zdravém prostředí i doma!

Jablotron Living Technology

Jako certifikovaná firma JablotronLT Vám rádi poradíme s šetrným řešením jak Váš domov efektivně vytápět,chladit a přitom budete mít neustále čerstvý a čistý vzduch v každé místnosti.

V nabídce máme nejmodernější rekuperační jednotku Futura která umí vytopit i vychladit celý objekt. Futura pouští do místností neustále čerstvý vzduch bez ztráty vlhkosti a vás nikdy nebolí hlava . Futura každou místnost sleduje a díky senzorům CO2 pozná jestli jsou v místnosti osoby, pokud ne šetří svým výkonem a tuto místnost větrá minimálně. O tento konfort v místnostech se starají termostaty Alfa které umí též regulovat topný okruh třeba podlahového topení..

Jako další možnost přitápění objektu nabízíme Elektrokotel Volta, Plynový kotel Aura. Oba tyto kotle mají plynulé a šetrné algoritmy regulace a energii šetří.

O ohřev teplé užitkové vody se umí postarat bojler Ambienta W která má vzduchové tepelné čerpadlo. S přehledem vám ohřeje objem až 250 litrů vody do venkovní teploty až -7C se spotřebou 1/5 elektrické energie běžných bojlerů.

Vše máte pak přehledně provázané v aplikaci kde máte možnost vlastního nastavení a v grafu vidíte spotřebovanou elektrickou energii. Vy rozhodujete o tom kolik zaplatíte peněz z Vaší peněženky.

Bezplatně si Váš objekt prohlídneme a navrhneme nejlepší řešení s cenovou nabídkou .

© Bauer Computer - Vaše inteligentní internetová prezentace 2022