Blog o zabezpečení objektů a vozidel a úsporách energie.

Nejlepší zabezpečení objektů

Jak nejlépe zabezpečit svůj dům nebo byt.

Odborníci na zabezpečení říkají, že každé zabezpečení domu, bytu nebo provozovny je překonatelné, důležité je ale to narušiteli maximálně zkomplikovat […].

Jablotron je nejlepší výrobce alarmů u nás

Proč je firma Jablotron jedničkou v alarmech.

Firma Jablotron je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1990. Ze začátků s dílnou na půdě rodinného domu a se čtyřmi zaměstnanci vyrostla ve společnost s mnohamilionovými obraty a exportem do celého světa […].

Jablotron je nejlepší výrobce alarmů u nás

Úspora energie pomocí rekuperace.

Rekuperace je vlastně výměna vzduchu v objektu kde se přicházející vzduch ohřívá vzduchem, který z objektu odchází. Tím se šetří energie na vytápění objektu. […].

Levné autoalarmy

Levné autoalarmy (úspora na bezpečí?)

Levných autoalarmů je na trhu nepřeberné množství, ale vyplatí se na této investici šetřit? Pokud se rozhodnete nechat si zabudovat alarm do svého auta, chcete mít jistotu, že bude auto v bezpečí. Toto vám však u levných alarmů, především z Číny, nikdo nezaručí. Nemluvě o tom, že tyto autoalarmy fungují ve většině případů jako takzvané […]

GSM Autoalarmy

Funkce GPS a GSM v autoalarmech

GPS, neboli Global Positioning System, je funkce, kterou určitě každý z vás zná ze svého mobilního telefonu. Díky GPS máme neustálý přehled o pozici svého zařízení. Této funkce nyní můžeme využít i u autoalarmu značek Jablotron a Pandora, které nabízí zabudování této funkce do Vašeho autoalarmu a díky tomu můžete mít neustálý přehled o svém […]

© Bauer Computer - Vaše inteligentní internetová prezentace 2022