ZABEZPEČENÍ OBJEKTŮ

Provádíme zabezpečení bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, nebo průmyslových areálů.

Bezpečnostní centrum Jablotron

Provádíme zabezpečení objektů drátovými i bezdrátovými alarmy Jablotron. Monitorovaný objekt napojíme na PCO JABLOTRON SECURITY. V rámci napojení objektu na PCO jsou k dispozici služby videoverifikace, videotíseň, nebo zásah policie ČR.

Tísňová linka JABLOTRON SECURITY nepřetržitě dohlíží na Váš dům, byt či firmu. Nejmodernější monitorovací centrum v České republice obsluhují školení operátoři 24 hodin denně.

Zabazpečovací systém Jablotron

Alarmy ovládají topení, závlahu, žaluzie, rekuperaci a spoustu dalšího. Konfortní aplikace na ovládání alarmů a kamer v chytrém telefonu, tabletu nebo počítači .

Jsme montážní parner Jablotron s nejnovějšími certifikáty a servisem 24/7. Instalujeme kamerové systémy drátové, bezdrátové, IP, HD TVI, HD CCTV s rozlišením až 4K.

Přístupové systémy na otisk, čip , nebo kód napojíme na samozamykací zámky. Audio a videotelefony do bytů domů - přenos volajícího přesměrujeme na mobilní telefon.

GPS Tracker Trackito

Jako novinku instalujeme bezpečnostní zařízení Trackito. GPS Tracker Trackito je bezpečnostní zařízení chránící majetek. Zařízení umí monitorovat svoji polohu a pohyb.

V případě krádeže zabezpečeného předmětu Trackito dokáže vyvolat alarm v mobilním telefonu, nebo tabletu. Podpůrná aplikace je k dispozici pro iOS, nebo Android.

Pomocí Trackita zabezpečíte jakýkoli předmět, na kterém Vám záleží bez ohledu na jeho velikosti. Trackito dobijete snadno pomocí USB kabelu, nebo jej můžete připojit k externímu zdroji. Díky výkonné baterii a úspornému provozu dokáže zařízení komunikovat až půl roku bez nutnosti dobíjení.

Z nabídky služeb

  • Zabezpečovačení bytů rodinných domů, kanceláří
  • Kamerové systémy, alarmy
  • Zabezpečení průmyslových objektů
  • Dodáváme drátové i bezdrátové technologie
  • Zapojíme GSM pagery
  • Instalace a aktivace GPS Trackeru
  • Kontrolujeme systém vzdáleným přístupem on-line
  • Systém spojíme s pultem centralizované ochrany (PCO)

Pavel Vích - Elektro

Od roku 1999 montujeme elektronické zabezpečovací systémy po celé republice i v zahraničí.

Klávesnice alarmu Jablotron

Zabezpečíme Váš dům byt, kancelář i jakýkoli jiný objekt nejmodernějšími drátovými i bezdrátovými systémy.

Všechny informace o Vašem zabezpečeném objektu budete mít jednoduše ve svém mobilním telefonu, poplach i video na chytrém telefonu nebo v počítači behem nekolika sekund.

Napojíme Váš objekt na pult centrální ochrany a zajistíme hlídání Vašeho objektu od 400 Kč měsíčně s bezkonkurenčně nízkými provozními náklady na střežení objektu.

© Bauer Computer - Vaše inteligentní internetová prezentace 2022